ELITEOPTYK MALINOWSCY PRZEDSTAWIAJĄ NAJNOWSZĄ KAMPANIĘ RAY-BAN #YouAreOn

 

TYM RAZEM MOTYWEM PRZEWODNIM JEST PEWNOŚĆ SIEBIE. NIEZALEŻNIE OD TEGO NA JAKI STYL POSTAWISZ, MOŻESZ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE OKULARY RAY-BAN ŚWIETNIE SIĘ W NIEGO WPASUJĄ.

 

Najnowsza edycja kampanii to osobiste spojrzenie na styl, którego najważniejszym elementem jesteśmy my sami. To jak postrzegamy życie i jak czerpiemy z niego pełnymi garściami. Spontaniczność, śmiałość i wolność to nie tylko elementy stylizacji, to otaczająca nas aura, energia i sposób bycia. To cieszenie się chwilą i granie pierwszych skrzypiec, ale zawsze autentycznie, w zgodzie ze sobą.

 

Poczuj własny rytm i znajdź swój ulubiony model okularów Ray-Ban. Odkryj go podczas serii wspólnych spotkań organizowanych przez Ray-Ban we współpracy z salonami optycznymi w całej Polsce. W najbliższą sobotę, spotkajmy się w Alfa Centrum w Białymstoku, gdzie znajduje się najnowszy salon EliteOptyk Malinowscy.

 

Odwiedź nas na energetyzującym, mobilnym stanowisku, gdzie przygotowaliśmy dla Ciebie szereg atrakcji. Zbadaj bezpłatnie swój wzrok, poznaj najnowsze trendy okularowe, przymierz ikoniczne modele Ray-Ban i wschodzące gwiazdy z kolekcji wiosna / lato 2021, skorzystaj z porady konsultanta Ray-Ban, zrób fotki na naszej kolorowej ściance i podziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

Świat stoi przed Tobą otworem, wyjdź mu naprzeciw. Jesteś na topie. You are On.

 

Najbliższe spotkanie Ray-Ban You Are On organizowane jest 29.05 w godzinach 9-21 przed Alfa Centrum w Białymstoku we współpracy z EliteOptyk Malinowscy.