O nas

Kiedy w roku 1990 Józef Malinowski zakładał pierwszy prywatny zakład optyczny na terenie Bielska Podlaskiego, nie wiedział, że za 30 lat będzie to jedna z najbardziej znanych lokalnych marek. Choć trzy dekady to ogrom czasu, rodzinna tradycja optyki okularowej trwa jeszcze dłużej! Sięga aż roku 1969, kiedy założyciel firmy rozpoczął pracę jako optyk okularowy w sektorze państwowym.

Dzięki pasji, z jaką poświęcił się pracy senior rodu Malinowskich, dołączyli do niego synowie - Andrzej i Krzysztof. Z biegiem lat, dzięki ciężkiej pracy i zadowoleniu pacjentów,  pierwszy skromny zakład z niewielkim regałem i równie małym biurkiem zamienił się w… aż cztery salony optyczne. Trzy w Białymstoku i jeden w rodzimym Bielsku Podlaskim.

Mimo ponad 30 lat funkcjonowania na rynku, motto firmy pozostało bez zmian - obsługa klientów w salonach oraz jakość oferowanych produktów musi zawsze stać na najwyższym poziomie.

Podejście to poskutkowało nie tylko nieustannie powiększającą się ilością stałych klientów, ale również zaufaniem największych i najbardziej prestiżowych marek oferujących oprawy do okularów. Dzięki temu wiele nowości trafia do nas w pierwszej kolejności w regionie lub na wyłączność.

Nasz zespół

Aby precyzyjnie dobrać korekcję optyczną, a następnie wykonać okulary, aby dobrze służyły i nie powodowały zaburzeń widzenia obuocznego, potrzebna jest wiedza z kilku dziedzin: optometrii, okulistyki, optyki oraz stylizacji. W EliteOptyk Malinowscy znajdą Państwo doświadczonych przedstawicieli wszystkich z wymienionych.

Józef Malinowski
„Jestem dumny z tego, co udało nam się wspólnie zbudować”

Józef Malinowski

Pracuję w zawodzie od 1969 roku. Mój pierwszy gabinet był małym lokalikiem z kilkudziesięcioma oprawkami i zestawem soczewek okularowych. Dziś, cieszę się, że dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu moich synów i wszystkich pracowników na przestrzeni lat udało nam się stworzyć sieć salonów optycznych, w których najważniejsi są Klienci. Każdy z nich traktowany jest indywidualnie i tak jak na to zasługuje, więc nierzadko zdarza się, że naszymi klientami są całe rodziny, a osoby, którym pomogłem dobrać okulary korekcyjne gdy byli jeszcze dziećmi, dziś pojawiają się u nas z własnymi maluszkami.

dr Andrzej Malinowski
„Najważniejsza w mojej pracy jest pomoc pacjentom!”

dr Andrzej Malinowski

W EliteOptyk wszyscy rozumiemy, że jeśli chcemy, aby goście naszych salonów wychodzili z nich zadowoleni, każdy w zespole musi dawać z siebie wszystko. Właśnie dlatego pracujemy na najbardziej zaawansowanym sprzęcie diagnostycznym, nieustannie powiększamy naszą ofertę i przede wszystkim — szkolimy naszą załogę. Najważniejsi w naszej firmie są ludzie — tego właśnie nauczył nas tato i jestem dumy, że nasi Klienci to zauważają i doceniają.

Krzysztof Malinowski
„Stworzyliśmy miejsce, w którym praca jest pasją nie tylko dla mnie, lecz dla całego zespołu.”

Krzysztof Malinowski

Najbardziej w życiu cenię prawdomówność i uczciwość. Cieszę, że udało nam się stworzyć taką firmę, w której te dwie wartości są ważne dla całego zespołu. To one wraz z naszym doświadczeniem, dużą ofertą, wiedzą i zaangażowaniem personelu sprawiają, że Klienci zawsze do nas wracają.

Współpraca

Przez lata obecności na rynku optycznym udało nam się nawiązać współpracę - w tym również na wyłączność, z czołowymi producentami. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo trudno dostępnego modelu w stylu retro, chcą dobrać okulary do kształtu twarzy czy po prostu interesują Państwa najmodniejsze oprawki, u nas z pewnością to Państwo znajdą. Posiadamy tysiące opraw marek takich jak Valentino, Bvlgari, Giogrio Armani, Persol, Prada, Miu Miu, Dolce Gabbana, Burberry, Versace, Michael Kors, Emporio Armani, Polo Ralph Lauren, Ray-Ban, Oakley, Vogue, Tiffany. Oczywiście w bardzo atrakcyjnych cenach!

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Zapraszamy do naszych salonów

Białystok
ul. Sienkiewicza 22
+48 85 675 24 30
ul. Hetmańska 16, Auchan
+48 85 874 94 09
ul. Świętojańska 15, Alfa
+48 85 677 20 90
Bielsk Podlaski
ul. Mickiewicza 58/12
+48 85 730 55 65