EliteOptyk otwiera nowy salon w Alfa Centrum

 

Valentino, Bvlgari, Giorgio Armani, Versace czy Prada to tylko niektóre luksusowe marki, których modele będzie można kupić w nowo otwartym salonie EliteOptyk Malinowscy w galerii Alfa Centrum. I dobrać do nich soczewki okularowe po badaniu przeprowadzonym przez najwyższej klasy optometrystów.

 

Wybór lokalizacji nie jest przypadkowy – Alfa to modowe serce Białegostoku, a w salonie EliteOptyk Malinowscy (poza wykonaniem badań na nowoczesnym sprzęcie) będzie można kupić okulary topowych światowych marek. Dostępne będą produkty znanych projektantów, jak np. VALENTINO, BVLGARI, GIORGIO ARMANI, PERSOL, PRADA, MIU MIU, DOLCE & GABBANA, BURBERRY, VERSACE, MICHAEL KORS, EMPORIO ARMANI, POLO RALPH LAUREN, RAY-BAN® czy VOGUE.

 

- Alfa Centrum to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Białymstoku i województwie. To obiekt o nietuzinkowych wnętrzach, łączących elementy zabytkowe z nowoczesną architekturą i ofertą światowych marek, a tym samym idealne miejsce na nasz nowy salon - mówi z przekonaniem Krzysztof Malinowski. - W nowoczesnym salonie zaoferujemy marki największych kreatorów mody, a dodatkowo, dzięki doświadczeniu i wiedzy personelu, gwarantujemy klientom fachowe doradztwo i najwyższy poziom usług. Zapewnimy zarówno fachowe badanie wzroku i pomożemy w doborze okularów, tak, żeby poprawiły komfort widzenia użytkownika, ale też stały się jego ozdobą i radością.

 

Salon zlokalizowany jest na pierwszym piętrze galerii, obok strefy gastronomicznej, a jego pierwsi klienci otrzymają od firmy EliteOptyk Malinowscy upominki oraz atrakcyjne rabaty na okulary.

 

Zapraszamy od 13 maja!