EliteOptyk Malinowscy nagradza osoby dbające o swój wzrok

 

Rodzina Malinowskich, która jest właścicielem sieci salonów Optycznych EliteOptyk, już od ponad 50 lat dba o dobry wzrok mieszkańców regionu. Taki staż pracy jako optyk ma senior rodu Józef Malinowski. Same salony swój początek miały ponad 30 lat temu. Wtedy Józef Malinowski założył swój pierwszy zakład optyczny, który dał podwaliny sieci salonów EliteOptyk.

 

Aby jak najszerzej wypromować ideę dbania o swój wzrok właściciele EliteOptyk przygotowali niespodziankę dla osób odwiedzających ich salony w Bielsku lub Białymstoku.

 

Salony te dobrze odwiedzić niezależnie od niespodzianek. Po prostu w trosce o własny wzrok. W obecnych czasach niemal każdy ma problemy ze wzrokiem i po prostu widzi gorzej. Tego nie można bagatelizować z dwóch powodów. Odpowiednio dobrana i zastosowana korekcja może powstrzymać dalsze pogarszanie się wzroku. Po drugie problemy z widzeniem w skrajnych sytuacjach mogą być niebezpieczne. Wystarczy wyobrazić sobie słabowidzącą osobę siadająca za kierownicą auta.

W salonach EliteOptyk możemy nie tylko kupić, ale także dobrać okulary lub soczewki, przez które będziemy mogli lepiej widzieć. Odpowiednią korekcję pomogą nam dobrać wykwalifikowani optometryści. Przy jej ustalaniu wykorzystują nowoczesną technikę (tzw. badania komputerowe to dla nich standard), ale także biorą pod uwagę subiektywne odczucia badanej osoby. A przy okazji, dzięki najnowocześniejszym urządzeniom, potrafią zbadać narządy wzroku i zauważyć w nich niepokojące zmiany, które mogą sugerować groźne choroby.

- Zbliżająca się wiosna to dobry moment aby sprawdzić swój wzrok. Zimą dużo przebywamy w ogrzewanych, słabo wentylowanych pomieszczeniach. Dodatkowo mrozy i sztuczne oświetlenie, tak często używane w ciemne zimowe dni szybko męczą nasze oczy. Te czynniki mogą źle wpływać na nasz wzrok. Aby dodatkowo zachęcić do zainteresowania się tym problemem, mamy niespodziankę - mówi Krzysztof Malinowski z salonu EliteOptyk w Bielsku.

Niespodzianką tą jest konkurs. Aby wygrać, należy napisać ciekawe uzasadnienie, dlaczego warto odwiedzić salon EliteOptyk.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zakupić okulary w jednym z salonów EliteOptyk. W Bielsku mieści się on przy ul. Mickiewicza 58/12. W Białymstoku są dwa. Jeden w galerii handlowej przy ul. Hetmańskiej, drugi przy ul. Sienkiewicza 22. Po dokonaniu zakupu sprzedawca wyda kupon konkursowy. Za każde okulary można otrzymać jeden kupon. Należy w nim podać podstawowe dane personalne (potrzebne do tego, by po rozstrzygnięciu konkursu można było skontaktować się ze zwycięzcą),  numer paragonu, no i oczywiście krótkie uzasadnienie, dlaczego odwiedziłam/em salon EliteOptyk. I wrzucić to do zaplombowanej urny, która będzie umieszczona w każdym z salonów.

Konkurs potrwa od 10 do 27 marca, a jego rozstrzygnięcie nastąpi 29 marca.

A co można wygrać?

 

I nagrodą jest: Zegarek Smartwach Samsung Galaxy Watch Active

II nagroda: JBL Tune 510BT - słuchawki nauszne BLUETOOTH

III nagroda: Głośnik przenośny JBL Go3

 

A to jeszcze nie wszystko. Wśród nagród jest także pięć voucherów po 300 zł do salonów EliteOptyk i trzy vouchery do salonu kosmetycznego Anna Rua Makeup w Białymstoku na makijaż i poradę kosmetyczną.

 

Nagrody przyznaje jury po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszeniami. Wyniki podane zostaną na profilu na Facebooku. Zwycięzcy zostaną także poinformowani telefonicznie.

 

Regulamin konkursu dostępny jest w salonach EliteOptyk Malinowscy.