Zadbaj o wzrok z EliteOptyk Malinowscy

 

Badanie wzroku powinno być komfortowe, szybkie, a jednocześnie bardzo precyzyjne. W diagnostyce chorób oczu pomagają najnowocześniejsze urządzenia – Oculus Keratograph i EasyScan – dostępne w EliteOptyk Malinowscy. Zrób z nami krok po dobry wzrok!

 

Dzięki szerokiej wiedzy i nowoczesnym urządzeniom okulistycznym nasi specjaliści są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Salon w Białymstoku przy ul. Sienkiewicza 22 został wyposażony w dwa nowoczesne urządzenia, które pozwalają szybko i dokładnie sprawdzić stan zdrowia oczu.

 

 „EasyScan” to niezwykłe narzędzie pozwalające wykryć nawet wczesne zmiany chorobowe siatkówki. Jak działa? To proste! Zielony promień lasera jest jak radar - pokazuje nieprawidłowości w górnych warstwach siatkówki. Zaś promień podczerwieni umożliwia rozpoznanie problemów w nabłonku barwnikowym i naczyniówce. Badanie siatkówki (dna oka) za pomocą „EasyScan” trwa zaledwie kilka chwil. Co istotne, nie ma potrzeby rozszerzania źrenic, więc nie trzeba zakraplać oczu, tak jak w przypadku innych kamer robiących obrazy dna oka. To ogromny komfort dla pacjenta.

 

 

Salon zaopatrzył się również w najnowocześniejszy Keratograf - Oculus 5, który pozwala badać rogówkę oka. To narzędzie, które służy do wykrywania stożka rogówki oraz wszelkich nieregularności rogówki. Co za tym idzie, umożliwia dobór indywidualnych soczewek kontaktowych.

 

 

- Wymienione narzędzia pozwalają na wczesne rozpoznanie chorób oczu, zanim doprowadzą one do dużych problemów. Takie urządzenia można spotkać tylko w kilku miejscach na Podlasiu. Cieszę się, że jest dostępny w naszym salonie i wiem, że będzie dobrze służyć pacjentom – mówi dr Andrzej Malinowski z EliteOptyk Malinowscy. – Wybierając salon optyczny, warto pamiętać, jak ważne jest przeprowadzenie odpowiedniego badania, z użyciem dobrego sprzętu, obsługiwanego przez doświadczoną osobę. Zależy nam na ciągłym podnoszeniu kwalifikacji pracowników. Śmiało inwestujemy w sprzęt najnowszej generacji i w swoją wiedzę. Dzięki temu od lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie – podkreśla.

 

Doktor osobiście przeprowadza badania z użyciem nowych narzędzi. Klienci doceniają jego wiedzę i doświadczenie. Dr Malinowski pracuje jako optometysta od 2008 roku – od ukończenia studiów z optometrii na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej. Jest również absolwentem Pennsylwania College of Optometry na Salus University. Uzyskał tytuły Bachelor of Science of Optometry i Master of Science in Clinical Optometry. W 2020 roku uzyskał stopień doktora nauk w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

 

Zapraszamy na badania z użyciem tych nowoczesnych urządzeń do salonu przy ul. Sienkiewicza 22 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub przez stronę internetową. To miejsce docenią osoby potrzebujące indywidualnego podejścia, połączonego z wiedzą, wzmocnioną wieloletnim doświadczeniem. Priorytetem całego naszego zespołu jest zadowolony klient.