Białystok Alfa Centrum

Karolina Golc
„To coś więcej niż praca!”

Karolina Golc

Moja przygoda z branżą optyczną zaczęła się w marcu 2017 roku. Rok później stałam się częścią zespołu EliteOptyk. W naszej branży nie można przestać się rozwijać, dlatego od października 2019 studiuję optometrię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na dwuletnich studiach podyplomowych. W międzyczasie ukończyłam kurs refrakcji w szkole policealnej TEB, a także I i II stopień Stylisty Opraw Okularowych w Akademii Maestro Olaf Tabaczyński. Wolny czas spędzam ucząc się jazdy na rolkach lub przy dobrej książce — najlepiej krwistym kryminale!

Agnieszka Woroniecka
„Uśmiech to najcenniejsze co możemy podarować innym”

Agnieszka Woroniecka

Ukończyłam studia Bezpieczeństwa Wewnętrznego ze specjalizacją Bezpieczeństwo i Porządek Publiczny. W branży optycznej pracuję od dwóch lat, natomiast w EliteOptyk od maja 2021. Jestem osobą komunikatywną, otwartą i staram się zarażać uśmiechem innych. W nowej pracy chcę rozwijać się zawodowo i zdobywać doświadczenie, aby jeszcze lepiej dbać o naszych gości.

Elżbieta Jankowska
„Czuję, że w tej pracy mogę się realizować”

Elżbieta Jankowska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, kierunku socjologia. Przygodę z branżą optyczna zaczęłam w 2006 roku, a od maja 2021 kontynuuję ją w EliteOptyk Malinowscy. Prywatnie jestem dumną mamą bardzo zdolnej 11-latki.

Natalia Okuszko
„Nie ma nic przyjemniejszego niż kontakt z gośćmi naszych salonów”

Natalia Okuszko

Nigdy nie wyobrażałam sobie siebie w pracy za biurkiem, z dokumentami zamiast ludźmi. Dlatego, mimo że moja przygoda z EliteOptyk trwa od 2021 roku, wiem że to jest właśnie to, co chcę robić. Uwielbiam kontakt z ludźmi i największą przyjemność sprawia mi kolejny zadowolony klient. Poza pracą poświęcam się mojej pasji fotograficznej. Nie wyobrażam sobie wolnego bez spontanicznego wyjazdu na łono natury — im dalej od cywilizacji, tym lepiej!

Bartosz Jakub Borys
„W swojej pracy najbardziej lubię to, że cały czas mogę się rozwijać”

Bartosz Jakub Borys

Pracuję w branży optycznej od 2014 roku, a swoją przygodę zacząłem od szkoły zakończonej dyplomem kwalifikacji zawodu Technik Optyk. Dzięki licznym szkoleniom w zakresie montażu i naprawy okularów, tematy te nie mają dla mnie tajemnic. Stale rozwijam moją wiedzę, również w kierunku Optometrii. W pracy zawsze daję z siebie 100% i podchodzę indywidualnie do każdego klienta. Cieszę się, bo widzę, że przynosi to efekty. Prywatnie dzielę zamiłowanie do sportu i aktywnego trybu życia z pasją do kinematografii i podróży.

Zapraszamy do naszych salonów

Białystok
ul. Sienkiewicza 22
+48 85 675 24 30
ul. Hetmańska 16, Auchan
+48 85 874 94 09
ul. Świętojańska 15, Alfa
+48 85 677 20 90
Bielsk Podlaski
ul. Mickiewicza 58/12
+48 85 730 55 65
image