Bielsk Podlaski

Ina Kisielewska
„Każdy pacjent jest dla mnie niczym członek rodziny”

Ina Kisielewska

Od października 2020 roku pracuję jako optometrysta w salonie optycznym EliteOptyk Malinowscy. Wcześniej ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Grodnie w 2016 roku, przeszłam staż podyplomowy i pracowałam jako okulista przez 3 lata w przychodni. Posiadam doświadczenie w doborze korekcji, weryfikacji oraz leczeniu chorób oczu.

Anna Wojszkowicz
„Każdy człowiek to piękna historia”

Anna Wojszkowicz

Choć moja przygoda z zawodem zaczęła się od niedawna, bardzo lubię swoją pracę. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać jak najlepiej. Jestem tolerancyjna i lojalna wobec swoich przyjaciół i ludzi nieznajomych. Życzliwa dla znajomych i pragnąca szczęścia innych. Potrafię uczyć się na własnych błędach.

Marta Kiersnowska
„Ludzie z wielką pasją mogą sprawić, że niemożliwe stanie się możliwe”

Marta Kiersnowska

Praca to moja pasja, a od ponad 3 lat mój drugi dom. Z natury jestem ciepła i otwarta, ale również odważna i asertywna. Kocham muzykę i naturę. Prywatnie mogę śmiało nazwać się spełnioną mamą i żoną.

Julita Żak
„Kiedy ludzie współpracują, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych”

Julita Żak

Pracuje w zawodzie od 6 lat i bez cienia wątpliwości mogę powiedzieć, że lubię moją pracę. Moją mocną stroną jest olbrzymia motywacja do pracy. Dzięki niej każdego dnia chcę stawiać czoła nowym wyzwaniom. Jestem osobą otwartą na ludzi i mam duże poczucie humoru. Wierzę, że praca w zespole, który stworzył więzi i się lubi, jest najbardziej produktywna.

Zapraszamy do naszych salonów

Białystok
ul. Sienkiewicza 22
+48 85 675 24 30
ul. Hetmańska 16, Auchan
+48 85 874 94 09
ul. Świętojańska 15, Alfa
+48 85 677 20 90
Bielsk Podlaski
ul. Mickiewicza 58/12
+48 85 730 55 65
image