Białystok CH Auchan Hetmańska

Małgorzata Wrońska
„Oczy to zwierciadło duszy!”

Małgorzata Wrońska

Powyższe zdanie nie jest tylko pustym frazesem. Ma coś w sobie, dlatego od 2009 roku pracuję jako technik optyk. Z firmą EliteOptyk Malinowscy jestem związana od roku 2017. W wolnych chwilach również zajmuję się wzrokiem, tylko że swoim - kieruję go na sielankowe podlaskie krajobrazy i spędzam czas z ukochaną rodziną na łonie natury.

Izabela Wawrzynowicz
„Pomagając innym, pomagasz sobie!”

Izabela Wawrzynowicz

Izabela Wawrzynowicz, z wykształcenia mgr Biologii, z branżą optyczną związana jestem od roku 2009. Na stanowisku doradca klienta w EliteOptyk Malinowscy pracuję od początku istnienia salonu w CH Auchan. Pomaganie ludziom daje mi ogromną satysfakcję. Poza pracą realizuję swoje pasje florystyczne i ogrodnicze, zajmuję się uprawą roślin użytkowych metodą biodynamiczną.

Neli Wróblewska
"Najważniejsza w życiu jest pasja!"

Neli Wróblewska

W branży optycznej pracuję naprawdę spory kawałek życia, bo moja przygoda zaczęła się w 2006 roku. Od momentu otwarcia salonu na ul. Hetmańskiej jestem częścią zespołu EliteOptyk i wiem, że nie zamienię tego na żadne inne miejsce! Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. Uwielbiam jazdę motorem, a kiedy mam ochotę na nieco mniej emocji, wybieram daleką wycieczkę, domowe pieczenie chleba (bo to właśnie on jest najsmaczniejszy na świecie!) lub zabawę z moimi czworonogami.

Łukasz Prokopiuk
„Moja mocna strona to doświadczenie”

Łukasz Prokopiuk

W branży optycznej od 2014 roku. Częścią zespołu EliteOptyk jestem już od 2017 roku. Wcześniej, doświadczenie zdobywałem pracując jako szlifierz optyczny i kontroler jakości w firmie optycznej Galaxy Optical Services Ltd w angielskim Manchesterze. Ukończyłem Policealną Szkołę Techników Optyków w Warszawie i posiadam kwalifikacje: M.14 Montaż i naprawa elementów i układów optycznych oraz M.30 Wykonywanie i naprawa pomocy wzrokowych. Prywatnie jestem fanem koszykówki i uwielbiam rodzinne wycieczki rowerowe.

Zapraszamy do naszych salonów

Białystok
ul. Sienkiewicza 22
+48 85 675 24 30
ul. Hetmańska 16, Auchan
+48 85 874 94 09
ul. Świętojańska 15, Alfa
+48 85 677 20 90
Bielsk Podlaski
ul. Mickiewicza 58/12
+48 85 730 55 65
image